| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am avut contact sexual CU prezervativ,deci protejat,astazi, acum imi simt sanii umflati si sensibili asa, ce ar putea fi? Am 17 ani si nu prea sunt dezvoltata, oare au loc schimbari in organism, imi cresc sanii? multumesc.

Răspuns Câştigător
| iubesc a răspuns:

Da ai schimbari in organism pentru ca la varsta ta nu ti-ai lasat organismul sa se dezvolte indeajuns.

4 răspunsuri:
| GoldandSilver a răspuns:

Varsta minima de la care poti incepe sa faci sex este de 18 ani.Deci, daca tu ai 17 ani sigur se vor intampla lucruri neasteptate.Si apropo, am auzit ca fetele care fac sex devin mai frumoase. big grin

| Edwward a răspuns:

Stai linistita,simti inca efectele care provin din tura de du-te-vino. Nu ai de ce sa te stresezi, ca ma gandesc ca nu ati rupt prezervativul. Si chestia cu crescutul sanilor, e posibil, nu se stie, depinde si de organismul tau. Dar nu ai de ce sa te streseziwinking