| Beaucoup a întrebat:

Hei TPU :*
Am demult o problema si nu stiu cui sa ma descarc.

Pfu. Deci, acum 2 veri m-am indragostit pentru prima ora. Am crezut ca o sa fim impreuna muuuulllt timp... Ne intelegeam extrem de bine cand vorbeam la telefon sau pe mess si asa, dar cand ne vedeam fata in fata el era foarte rece...
Si cu timpul am trecut peste faza asta, am continuat sa ne vedem chiar daca ne desparteau 150 de km. happy ( El statea in orasul unde locuieste bunica mea si eu mergeam acolo doar in vacante).
Si am fost impreuna 7 luni si 2 sapt! [ best days of my life]
Dupa un timp, el s-a mutat in orasul in care locuiesc si eu!

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este simplu. Spune-i ca te-ai culcat cu actualul prieten. Hmm, dar asta poate sa aiba si alte efecte nedorite. :-\
Spune-i ca ce a fost intre voi s-a terminat, si cu cat incearca mai mult sa se apropie de tine, cu atat te face sa te indepartezi mai mult de el si de ce te-a facut odata sa simti pentru el. Si ca, daca te respecta, sa-ti respecte si deciziile tale. Altfel el nu este baiatul de care te-ai indragostit in trecut.

| PlayWithMe a răspuns:

Alt-alt-altcineva,
Alt-altcineva,
Dar alt-alt-altcineva,
Alt-altcineva,
Alt-altcineva.

P.S. : Cam asa a sunat ce ai spus mai sus.

| neutrino a răspuns:

Si... s-a rupt craca.

| Beaucoup explică (pentru neutrino):

Si-a murit Dumitru.laughing

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Daca te saruti cu baiatul cu acre esti (in preajma lui) si razi, glumesti cu actualul el te va lasa in pace

| Beaucoup explică (pentru ionutzicamariuca24):

Chestia e ca nu ne prea intalnim... Si nici nu avem prieteni comuni. straight face

| ionutzicamariuca24 a răspuns (pentru Beaucoup):

Spune-i ca te plictisesti si ca nu ai cucine sa iesi si sa o intrebi daca vrea sa va plimbati...vorbiti...fii sincer si dupa va apropiati si o saruti

| ChuckNorris42 a răspuns:

Asa, si? Continua. Ne-ai lasat cu sufletu la gura in punctu culminant laughing

| Beaucoup explică:

Dafuqrolling on the floor))))))))))))))))))))))))))

Eu AM SCRIS tot... ce mama ei s-o intamplat aiciii?

| Beaucoup explică:

Pfuuuu, si vroiam sa mai zic ca el s-a despartit de mine, siii, eu ramas singura sperand ca Fat-Frumosu' o sa vina inapoi, si dupa mult-mult. timp m-am bagat pe altu si laughing primul ma cauta ca disperatu..si eu vreau sa il fac sa inteleaga ca, chiar daca mai tin la el cat de cat nu vreau sa ne impacam pentru ca e un fraier ..si e un fraier si vreau sa-l uit si nu stiu sa ii explic ca s-a terminat. Chiar am incercat sa ii spun sa ma lase in pace si nu intelege deloc, ce sa fac? I don't want to see [ Bineinteles, povestea era mai detaliata dar eu cum sunt foarte atenta la ce fac, am pus doar un sfert ] laughing)))