| lovetheyfunny a întrebat:

Hei TPU, am facut dragoste cu prietenuk meu de vreo 7 ori pana acum primele 3 nu prea a mers dupa am inceput sa simt senzatia aia placuta prin tot corpul fluturasii aia cand o baga si o scoala si mi-a placut foarte mult dar cand o baga mai adanc ma durea si atingea peretele ala dintre vagin si anus si atunci aveam senzatia ca imi vine sa trag vanturi, asta e normal? asa o sa fie mereu sau doar pana se mai largeste ...si inca o chestie cu orgasmul cum e? de la a cata pardida de dragoste il simti?
dau funda celui mai bun si mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Orgasmul vine si el curand. Fiecare este altfel, mie mi s-a intamplat cu o virginuta sa il aiba din prima. Din ce povestesti, inveti repede happy
In mare masura placerea vine si din obisnuinta. Vei vedea la urmatorii parteneri ca primele 2-3 contacte nu sunt nemaipomenite. Trebuie sa fii deschisa la minte si sa ii inveti ce iti place.
Ar trebui ca baiatul tau sa se concentreze catre partea opusa anusului. Punctul tau G este cam la 5-7 cm. in interiorul vaginului, sub osul pubian. Pune-l pe baiat sa il caute cu degetul ca sa aflati unde este si sa il folositi.
De largit nu te largesti, dar te obisnuiesti. Senzatia cu vanturile o mai au si alte fete.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fluturasii au fost orgasmul nu e nevoie de un anumit nr de partide sa il simti, vine de la sine

| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul devine placut doar dupa mai multe partide, dupa ce muschii vaginului devin elastici si foarte relaxati. Placerea este cauzata de frecarea si excitarea senzorilor de placere, amplasati in peretii vaginului, de catre glandul (capul) penisului care ii si largeste in timpul penetrarii. Orgasmul este o senzatie deosebita de placere de final insa care poate varia foarte mult ca durata si intensitate si este in functie de libidoul fiecarei femei.Din pacate, in ultima perioada tot mai multe femei se plang de lipsa orgasmului si a satisfactiei sexuale.

| Emilian65 a răspuns:

Orgasmul la o fata poate aparea de la primul act sexual.

| Rainmaker a răspuns:

LOL.Nu-ti fa griji! Acele "vanturi"reprezinta doar aerul introdus in recipientul tau de cilindrul sau in miscare, aer care natural, doreste sa iasa.Orgasmul? ....Chestie de experienta sau egoismul partenerului.Foarte multe femei nu l-au avut niciodata.