| Andreea111a a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de ajutor.
Deci eu acum o jumate de an m-am combinat cu un baiat si el m-a convins sa ne intalnim el fara sa stiu a mai chemat doi veri de ai lui si au vrut sa ma violeze, eu fiind virgina am facut sex anal, eu plangeam, tipam, dar acolo nu locuia nimeni si nu avea cine sa ma auda. Bun, si l-am rugat sa ma lase sa plec sa nu isi bata si aia doi joc de mine si m-a lasat. Apoi, acum 2 luni, m-am combinat cu un alt baiat care este tot var cu ei si i-am zis de la inceput ce s-a intamplat atunci si a zis ca nu il intereseaza trecutul meu cu acest baiat. Am facut si dragoste dar acum 2 săptămâni au aflat parintii lui ce s-a intamplat si nu mai vor sa fim împreună, ei nu sunt români, sunt rromi.
Intrebarea mea: ce putem face acum sa ii convinga pe parintii lui sa ne lase din nou împreună? El are 17 ani jumate, iar eu 15.
Scuzati-mi semnele de punctuatie.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DrGoogle a răspuns:

Am impresia ca tie iti cam place aventura happy

| MidnightR a răspuns (pentru DrGoogle):

Probabil.A trecut cam repede peste trauma unui viol.

| gazza01 a răspuns:

De ce nu i-ai reclamat la politie? Renunta la familia asta, e toxica!

| Andreea111a explică (pentru gazza01):

Pt ca mi-a fost frica de ei

| gazza01 a răspuns (pentru Andreea111a):

Te-am ajutat, eu personal deja cu un sfat util: renunta la familia asta fiindca e toxica!

| Neamiticahfdn a răspuns:

Deci, as putea sa cred ca esti o cu*va, puteai sa te duci la politie, sau cel putin daca iti era frica de ei asa de tare, puteai sa nu mai ai relatie cu nici o ruda de a lor, insa daca te mananca ***, cauta-ti si tu niste Romani curati, lasa tiganii in pace.

| Andreea111a explică (pentru Neamiticahfdn):

Asta era diferit de restul si de romani nu am parte

| jorjache a răspuns:

Cat de naiva ești!
Dacă ai fost abuzata, fără voia ta, trebuia sa anunti

| Andreea111a explică:

Va rog frumosnu ma ajutati cu niste sfaturi utile.