| Laura_Iuliana_1992 a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutorul vostru. Mie imi place de un baiat si sunt ruda cu el. Mama mea l-a boteza pe fratele lui. Credeti ca peste cativa ani casatoria noastra va fi legala?

Răspuns Câştigător
| pooproxy a răspuns:

Logic ca da.dar daca mama ta l-a botezat pe fratele lui, asta nu inseamna ca sunteti rude.

7 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Deci tie doar iti place de un tip si deja te intrebi daca va fi casatoria voastra legala?
Watch out, boys! we got an overly attached girlfriend over here!

| alexandrag a răspuns (pentru Holocaust):

laughing))))

| Laura_Iuliana_1992 explică (pentru Holocaust):

Eu nu am spus ca ne cunoastem de azi de ieri. Ne cunoastem de cand aveam 1 ani.winking

| Holocaust a răspuns (pentru Laura_Iuliana_1992):

Mă îndoiesc de faptul că ai fi avut tu o aşa memorie bună la un an, încât să-ţi aminteşti asta, dar n-ai înţeles ce-am vrut să spun.
Mă refeream la faptul că n-aţi avut nicio relaţie.N-aveţi...baza,la naiba.Şi nici n-ai menţionat dacă e reciproc. Oricum, peste câţiva ani tu deja o să-ţi schimbi gusturile în privinţa băieţilor, deci stai chill.

| Laura_Iuliana_1992 explică (pentru Holocaust):

Stai calma ca e reciproc ca doar nu pot sa oblig pe nimeni.Stai calma gusturile nu se schimba, nu s-a schimbat niciodata si se schimba acum..nu cred

| Holocaust a răspuns (pentru Laura_Iuliana_1992):

Ok,cum crezi tu.
Baftă atunci.

Răspuns utilizator avertizat