| ioanamaria2000 a întrebat:

Am nevoie de cat mai multe pareri. Am aproape 18 ani si implinesc 11 luni de cand sunt cu iubitul meu(are 18 ani). El sta in orasul de langa si parintii lui vor ca eu sa vin in Ajunul Craciunului pe la ei o zi. Problema e ca ai mei sigur nu o sa vrea...se gandesc la tot felul de lucruri care nu sunt adevarate. Mama iubitului a zis ca o sa doarma ea cu mine si sotul ei cu iubitul doar ca sa stau la ei o zi. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti inviti iubitul la parintii tai, sa le ceara el voie!
Asa este normal si sanatos.

| mihai69 a răspuns:

Să-i spui iubitului să vină personal să te ceară de acasă.

| ioanamaria2000 explică (pentru mihai69):

A facut deja asta...degeaba

| mihai69 a răspuns (pentru ioanamaria2000):

Complicată situație...
În cazul ăsta, măcar până termini școala și ești „pe banii tăi", corect ar fi să mergi acolo doar peste zi.
La anul vedeți voi ce și cum...

| MichaelBudiuEducatorDeȘcoalăPrimară a răspuns:

Zi-le sa dormi tu cu iubitu ptc stii cum e, fiecare cuplu unu cu altul