| ioanamaria2000 a întrebat:

Am nevoie de cat mai multe pareri. Am aproape 18 ani si implinesc 11 luni de cand sunt cu iubitul meu(are 18 ani). El sta in orasul de langa si parintii lui vor ca eu sa vin in Ajunul Craciunului pe la ei o zi. Problema e ca ai mei sigur nu o sa vrea...se gandesc la tot felul de lucruri care nu sunt adevarate. Mama iubitului a zis ca o sa doarma ea cu mine si sotul ei cu iubitul doar ca sa stau la ei o zi. Cum sa rezolv aceasta problema?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Invitatia poate fi adresata de catre parintii iubitului tai catre parintii tai. Succes!

| Mynameis93 a răspuns:

Vorbeşti cu ai tăi, le spui cum stă problema, nu au cum să nu te lase

| ioanamaria2000 explică (pentru Mynameis93):

Am incercat, dar dramatizeaza totul si fac lucrurile sa para total gresite