| Diana1305 a întrebat:

Am nevoie de niste idei de cadou pentru un baiat care face 18 anilaughing si sunt mai mult decat prietena cu el.Si as vrea ceva mic si pervers si sa il dau doar cand sutem doar noi doi singuri.Ma gandeam sa iau un pachet de tigari si sa scriu ceva pe ele(dar inca nu stiu ce) si da este fumator, PENTRU CELE MAI BUNE IDEEI DAU FUNDA! :* :*

10 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Daca esti mult mai mult decat prietena cu el ( friends with benefits?), nu-i lua tigari, in primul rand ca ideea este pe tot internetul si nu este deloc perversa. Mai bine i ai lua prezervative.

| neutrino a răspuns:

Nu este o idee grozava, iar tigarile nu sunt perverse. Sunt sigur ca daca te gandesti mai bine, ai ce sa-i oferi ceva mic si pervers, atunci cand sunteti singuri, fara a fi nevoie sa cumperi!

| Emilian65 a răspuns:

Daca vrei ceva mic si pervers, ia-i un set de prezervative, poate vine momentul sa-l folositi impreuna.

| Doub a răspuns:

Uaaaaaaaauuuu, ce pervers e sa-i dai un pachet de tigari. Aiiaiii.

| Diana1305 explică (pentru Doub):

Nu am spus ca un pachet de tigari ar fi pervers, ma gandeam la asta doar, si in pricipiu ma refeream la mesajele de pe tigari nu la pachetlaughing

| AndraTpu a răspuns:

O multime de idei de cadouri poti gasi aici: https://3gifts.ro/

IMi place mult site-ul

| ZMR97 a răspuns:

Iei o cutie de prezervative pe care scrii "use it carefull" sau "would you like to share one?"

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

De ce tigari? Da, e o idee buna, dar nu tigari sad. Poti sa ii faci un medalion pe care sa scrii ceva gen "Dragostea e mai perversa decat crezi ". Sunt multe alte optiuni. Eu, de exemplu am vazut la cineva mesajul de mai susu pus pe o bratara. Nu a costat decat 10 lei. Iesi mai ieftin decat tigarile.

| Rts123123 a răspuns:

Daca vrei sa-l omori, dai tigari rolling on the floor

| Relativ2U a răspuns:

Un prezervativ, apoi un orgasm.Nu promovez asta da fiecare face ce vrea cu viata lui