| Copiluț a întrebat:

am nevoie de un raspuns urgent.
voi incepe cu inceputul: Acum o luna,un baiat pe care il cunosteam doar eu de mai mult timp, a intrat in vorba cu mine, vorind foarte frumos. Prietena mea cea mai buna, care il cunoaste de cativa ani l-a intrebat daca ma place si el a zis ca DA. acum 3 saptamani printr-un anumit mass,pe mess mi-a spus ca vrea sa fie cu mine, chiar daca ca am prieten. Eu, stiind ca vazuse relatia pe facebook. "Intr-o relatie cu..." am crezut ca a spus-oo in sens de gluma.Acum cateva zile, tot printr-un mass am aflat ca nu ma mai place. Desi e genul de baiat care isi ascunde gandurile.Problema e ca acum eu il iubesc enorm.Prietena mea spune ca inca am sanse cu el. Dar eu nu cred. Ma puteti ajuta? Va rog frumos. Voi ce ati face daca ati fi in locul meu? sau cum sa fac sa aflu daca mai am sanse cu el?puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| mariass a răspuns:

Pur si simplu ii spui. Ii dai mesaj pe mess, vorbesti cu el. Ii spui ca te-ai gandit mai bine si ca ti-ai dat seama ca ai sentimente pentru el. Totusi, din puctul meu de vedere a fost cam ciudata eractia lui, azi te plac, peste 3 zile nu te mai plac. a fost cam urat din partea lui, oricum e alegerea ta. Mai bine esti sincera cu el si ii zici ca ti-ai dat seama ca si tie iti place de el. happy Funda?puppy dog eyes

| Copiluț explică (pentru mariass):

Am vrut sa vad parerea doar a unei persoane, deci cred ca da. puppy dog eyes. Totusi este diferenta de 2 saptamani ...si ceva.Si de atunci in seara aia cand am aflat ca ma placea nu am mai vorbit.Dar oricum cred ca asta o sa fac. Poate e mai bine sa ii zic.puppy dog eyes. Mersii pentru raspuns.

1 răspuns: