| GGM14 a întrebat:

Hei TPU, am nevoie urgent de ajutor. Imi place de un baiat desi stiu ca are pe cineva. Am vorbit cu el anonim 4 zile iar după ce a aflat cine sunt nu am mai spus nimic. El nu ma cunoaste dar familiile noastre da. E cu un an mai mare ca mine si îmi place foarte mult. Ce sa fac in situatia asta?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din bun simt, mai ales ca stii ca are pe cineva, te retragi. Incearca sa nu-ti faci familia de ras, inistand.

| Luizaaa a răspuns:

Pur și simplu spune-i ce simți, propune-i sa va întâlniți. Dacă îți place de el de ce sa nu-i spui, apoi vezi ce se întâmplă, poate și lui îi va plăcea de tine. Succes