| qPurrfect a întrebat:

Am nevoie de un sfat in legatura cu prietenul meu..De cateva zile a inceput sa ma ignore si ma enerveaza foarte tare cand il sun nu`mi raspunde ori imi da pe ocupat si nu stiu ce sa mai fac si nu stiu ce aree...In ziua de Craciun s`a comportat superb cu mine am iesit pe la poarta am vorbit si seara si la pranz dar urmatoarea zii nu mi-a raspuns la telefon ba imi dadea pe ocupat ba nu imi raspundea si l-am lasat in pace urmatoarea zi nu l`am mai sunat, dar dupa l`am sunat si iarasi acelasi lucru nu`mi raspundea si nu am mai insistat.Eu nu stiu ce sa mai facstraight face Si mor cand nu pot vorbi cu el.Nu l`as mai suna deloc dar sincer imi vine sa morsad

Am nevoie urgent de un sfatsad

FUNDAApuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Mlov3u4ever a răspuns:

Lasa-i un mesaj..si intreaba-l ce se intampla cu el dc se comporta asa.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Baiatul se joaca cu tine si se pare ca reuseste de minune acest lucru. Atunci cand nu mai are jucarie, mai apeleaza si la tine.