| Florentina18999 a întrebat:

Hei TPU, am o întrebare rușinoasă, iubitul meu mi-a spus sa facem 69 m-a pus peste el și a început sa facă iar eu am zis ca nu ajung iar el a zis ca nu-i place poziția, s-a ridicat si s-a dus la baie. A spus ca facea pe el. Ma gândesc ca a simțit vreun gust ciudat și s-a dus sa scuipe (menționez ca eram făcută și înainte sa vin ma spalasem) ma tot gândesc și ma simt aiurea, ma puteți ajuta cu păreri va rog?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Cu siguranta nu facea pe el ci a fost doar un "text", pentru ca daca ar fi fost asa, s-ar fi dus la baie inainte de a va apucati sa o faceti. Altul a fost motivul pentru care s-a oprit.
Acum putem doar specula de ce s-a oprit. La ce gust ciudat te referi? Unde te-a lins mai exact? Doar in pasarica sau si in fund? Te-a mai lins vreodata sau e prima data? Pasarica nu ar trebui sa aiba vreun gust ciudat daca nu exista acolo vreo dereglare sau vreo infectie, ci dimpotriva, are un gust chiar foarte placut. Daca te-a lins si anal, atunci cine stie, daca nu ai fost spalata bine sau chiar daca ai fost, daca ulterior oi fi eliminat ceva (chiar si in cantitate infima) e foarte posibil sa fi simtit vreun gust ciudat. happy Chiar daca nu te-a lins anal, ci doar in pasarica, trebuie luat in considerare si faptul ca in timp ce gura lui era in dreptul vaginului, nasul lui era in dreptul anusului, deci poate nu vreun gust i-a taiat pofta, ci vreun miros. happy

| Florentina18999 explică (pentru wildthing):

Este prima data când mi-a făcut. Înainte îmi spunea ca lui nu i place sa facă da el mi-a propus

| Florentina18999 explică (pentru wildthing):

Și înainte sa vina ma spalasem în ambele locuri

| wildthing a răspuns (pentru Florentina18999):

Mda, e greu de spus ce o fi simtit el, adica daca oi fi avut tu vreun gust sau miros ciudat acolo sau daca pur si simplu nu-i place (chiar daca nu-i absolut nimic in neregula cu pasarica ta). Daca tu nu ai nici o problema acolo jos, eu personal nu-l inteleg de ce nu i-ar placea, pentru ca mie intotdeauna mi-a placut la nebunie sa dau limbi. happy

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incepator, e clar.

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericita daca nu ai mai facs sex delic cu nimeni inai nte de casatorie. Postludiul e oricum intotdeauna ratat din cauza mustrarilor de constiinta.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand iti cere sex oral, fii pregatita sa-i ceri si tu acelasi lucru, ca secretii aveti amandoi, deci nu-i mai scarbos la tine fata de el.
In orice caz, as recomanda purtarea prezervativelor si atunci chiar scapati de asemenea senzatie nasoala.
Vedeti ca sunt unele cu gust de fructe.

La fete se foloseste foita chinezeasca peste clitoris si vulva, sau se taie un prezervativ barbatesc in doua.

https://www.csid.ro/......-16286131/

In orice caz, nu-i nevoie sa stai unul peste altul, puteti sta unu langa celalat, ca-i mai comod si ajungeti fara probleme la destinatie.

| Florentina18999 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc mult. M am simțit aiurea deoarece s-a dus asa deodată la baie

| NoName12345678901 a răspuns (pentru Violleta2022):

Tu de unde sti ca sunt cu gust de fructe, le ai incercat sau ti a zis cineva

| Violleta2022 a răspuns (pentru NoName12345678901):

Scrie pe ele!

| Violleta2022 a răspuns (pentru NoName12345678901):

Scrie pe prezervativ ce aroma/gust are, trebuie doar sa citesti:

https://www.emag.ro/prezervative/filter/aroma-f8149,capsuni-v-5528616/c

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Oraliști.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Scârboși drogați.

| bogdanbucur a răspuns:

Nu este pentru toata lumea.
Odata ce el a venit cu propunerea trebuia sa accepte. daca a facut o si el prima data probabil de asta,,, nici nu a stiut ce sa faca mai exact si astfel a ajuns sa simta un gust ciudat

| Florentina18999 explică (pentru bogdanbucur):

Nu e prima oara când face. E prima oara când mi-a făcut mie și el e mai scârbos de fel

| bogdanbucur a răspuns:

Sau mai exista o varianta, daca ai inceput si tu sa ii faci, probabil isi dadea drumul si nu a vrut sa isi dea in gura ta

| Florentina18999 explică (pentru bogdanbucur):

N am apucat sa i fac i-am zis nu ajung

| bogdanbucur a răspuns:

Dar din curiozitate cati ani aveti? sincer, fara prejudecati

| Florentina18999 explică (pentru bogdanbucur):

| bogdanbucur a răspuns (pentru Florentina18999):

Eu propun sa nu iti faci griji, si sa vb cu el intreaba-l de ce a reactionat astfel ce l-a deranjat si incercati sa rezolvati

| guest112 a răspuns:

Data viitoare pisate in gur luiwinking