| xannneangelina a întrebat:

Bună TPU! Sunt f f ganditoare și vreau sa-mi spuneți părerea dvs.
Eu și iubitul meu suntem împreună de un an și ceva, asta pentru început.În ultima perioada comportamentul sau pare ciudat sa spun asa.Sa începem cu începutul, el s-a angajat în urma cu aproximativ 3 luni de zile iar noi nu ne mai vedem atat de des precum ne vedeam înainte.La început tanjea foarte mult sa ne vedem,încerca să facă posibilul sa ne vedem deoarece spunea ca ii este foarte dor de mine și ca e greu cu programul asta,iar de ceva timp, îl simt distant sa spun asa. Zilele astea au fost zile libere pentru el și îmi doream f mult sa ies cu el, pentru a profita ca e liber, dar el a preferat sa iasă mai mult cu prietenii decât cu mine.Il simt ca se simte mult mai bine cu ei decât cu mine.Doar o zi am ieșit noi împreună dar chiar și etnici erau respectivii prieteni cu noi și nu îl simțeam deloc ok,știu ca s-ar fi simțit mult mai ok dacă nu eram eu(țin sa menționez ca noi mai ieșeam înainte cu grup de prieteni).
Iar spus aceste lucruri și mi-a spus ca nu are chef de astea și ca vrea sa se simtă și el bine o zi cu prietenii,ca nu vrea sa stea lipit de mine.
În grupul respectiv sunt și fete și băieți, nu ar fi o problema, eu oricum as sta as mai vorbi cu câteva fete iar el cu băieții.
Nu știu, nu pot înțelege ce se petrece.
Dacă poate cineva sa îmi explice dacă exagerez eu prea mult sau...

3 răspunsuri:
| qweasz a răspuns:

Ăla vrea să fie doar cu prietenii lui și cu tine să fie numai când e singur.

| xannneangelina explică (pentru qweasz):

Da frate dar de multe ori ieșeam cu prietenii nu era nimic care sa fie nașpa.Adica parca dintr o data la apucat.

| M679 a răspuns:

Bună, nu este vina ta.
Este important ca el sa fie sincer, cu siguranță s-a întâmplat ceva, dar dacă el nu recunoaste, nu poți sa o faci în locul tău.