| Horatiu0000 a întrebat:

Buna TPU, am o intrebare, eram cu o fata si ea ma place si a inceput sa imi faca felatie si nu stiu daca facea ea gresit dar ma durea capul penisului de parca ma musca. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te poti ajuta singur, daca folosesti mana dreapta si cand obosesti, o folosesti pe stanga.

| mastadont a răspuns:

Probabil că te atingea cu dinții, de-aia te durea. Data viitoare zii să caște gurița mai mult și să încerce să nu te zgârie cu dinții.