| Daniela300 a întrebat:

Am o mica problema. Imi place de un baiat care e in acceasi scoala cu mine doar ca nu prea ne vedem pe holuri pentru ca sta numai in clasa. Si daca merg in clasa la el trebuie sa am un motiv. El sta mereu cu colegii lui. Si nu stiu, vreau sa-l vad cat mai mult si sa vorbesc cu el. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SuperSmart a răspuns:

Mrg nu conteaza, daca ajungeți să vorbiti, ii poți spune că vrei sa vorbești cu el si in realitate, pentru ca ar fi mai misto

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Vorbiti pe Facebook si incercati sa va cunoasteti mai bine apoi dati-va intalnire, nu e greu draga mea.

| SuperSmart a răspuns:

Dacă are Facebook sau cv(presupun că știi cum îl cheamă), vorbește cu el, incepe o discuție normală ca si cum l-ai cunoaste si vorbește cu el, s-ar putea să te placa si el.Dar sunt curioasa, e mai mare sau mai mic ca tine?