| Orijinal21 a întrebat:

Hei TPU, am o prietena la care tin foarte mult si vreau sa o surprind cu ceva ce nimeni nu a mai facut pentru ea
m-am gandit sa pregatesc un bener, de vreo 5 m, pe care sa il pun in locul care noi spunem ca este al nostru
acum vreau ceva idei ce mesaj sa scriu pe bener, ceva dragut si nu foarte lung, va rog puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Lucrurile facute din suflet, creativitatea proprie sunt cele mai de pret. Ai putea simplu si frumos sa ii faci o declaratie si sa-i spui cat de mult inseamna ea pentru tine happy

| neutrino a răspuns:

Ideea cu benerul este buna, dar trebuie afisat in fata casei ei. "Te iubesc" si numele tau cred ca sunt suficiente!

| ElenaSA a răspuns:

Da,dar mai bine faci ceva mai...pamantesc.sa zicem, un buchet de flori sub forma de inima.

| Demonull a răspuns:

O bricheta.o bricheta vreau atat!
va ung eu cu benzina si va dau foc.

| unknøwn a răspuns:

Eu în locul tău aş alege chestii şi mai ieşite din comun cu un impact foarte puternic.
Chestia asta cu banner-ul e fumată de mult. O grămadă de băieţi au făcut chestia asta iubitelor lor.