| TheOne19 a întrebat:

Vreau sa o surprind pe prietena mea de 1 si 8 martie.Ma puteti ajuta cu ceva idei? Intai pentru 1 martie pentru ca se apropie, eu m-am gandit la un martisor special insa nu stiu unde pot gasi astfel de martisoare.Prin centrele comerciale(Carrefour, Kaufland, etc) ati gasit? De unde ati cumparat voi? Va rog ajutati-ma cu idei si pentru 8 martie fiindca eu m-am gandit sa-i duc un buchet de trandafiri dar inca ceva mai vreau sa o surprind.

1 răspuns:
| dryano a răspuns:

Salut! De exemplu ii poti lua un panou de rame foto, sau o rama foto in forma de inima cu o poza frumoasa cu am2 insotita de un buchet de trandafiri si o niste cuvinte sincere, multa bafta