| TheOne19 a întrebat:

Vreau sa o surprind pe prietena mea de 1 si 8 martie.Ma puteti ajuta cu ceva idei? Intai pentru 1 martie pentru ca se apropie, eu m-am gandit la un martisor special insa nu stiu unde pot gasi astfel de martisoare.Prin centrele comerciale(Carrefour,Kaufland, etc) ati gasit? De unde ati cumparat voi? Va rog ajutati-ma cu idei si pentru 8 martie fiindca eu m-am gandit sa-i duc un buchet de trandafiri dar inca ceva mai vreau sa o surprind.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Martisoare mai speciale gasesti cam peste tot[magazinele mari], pe langa buchetul de trandafiri ii mai poti lua un parfum sau o cutie de ciocolata