| DeeaAndreea150000 a întrebat:

Hei TPU am o problema cu un baiat de care imi place. cateodata ma ignora si cica m-ar place dar nu stiu ce sa mai cred, mereu cand vorbesc cu alti baieti e gelos si imi zice sa le inchid sau ceva de genul, mereu imi ia apararea si mai ales cand ma injura cineva face urat, poate sunt sperante proaste. poate nu, voi ce ziceti? Funda XD

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

E gelos draga mea, te place

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Te place.
Dr, asa de curiozitate: esti injurata asa des? laughing))

| DeeaAndreea150000 explică (pentru sofisis):

Ma joc league of legends si mai dau de ratati...

| Flore_Alex_2001 a răspuns (pentru DeeaAndreea150000):

Aia nu conteaza, toti suntem injurati acolo laughing))

| HazelEyes77 a răspuns:

Din comportamentul lui asta reiese. Daca n ar avea nimic pentru tine orice ai face l ar lasa rece.

| Ioanamiaana a răspuns:

Eu clar că te place.

| Ioanamiaana a răspuns:

E clar că te place.