| geocarul a întrebat:

Hei TPU am sa va zic ceva pai sa o iau cu inceputul stau un banca cu iubita prietenului meu si ea in pauze doar cu el sta ceva normal dal la ore ma pitiga ma pipaie adica imi baga mana la tricou pantaloni si din astea ce sa fac ca i-am zis da nu ma crede zice ca inventez (a si apropo nu il lasa diriga sa stea cu el in banca ca e mai inalt si ea sta in fata si m-a pus pe mine cu ea) deci ce sa fac sa-i raspund la fel sau sa tot il bat la cap ca nu ma crede
ajutorrrrrrrr

23 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ce tarfulita in calduri, are nevoie de unu s-o reguleze.
Da-mi id ei sau facebook-u ca sa iau legatura cu parintii dansei sa vedem daca stie ce face fiicasa

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Pai ce face, draga? Socializeaza si ea cu prietenii de la scoalalaughing

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Da,maine poimaine face gang-bang in baia de la scoala.

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Eh, pana atunci baga mana in pantalonii colegului de bancalaughing

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Detaliiii, hai sa dam fast forward.

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Pai sa ne dea detalii cel in cauzabig grin

| Yummi a răspuns:

Of. Nu am inteles absolut nimic. Grea e romana asta?

| raluk27 a răspuns (pentru Yummi):

Adica gagica amicului se da la el

| geocarul explică (pentru raluk27):

Exact ce sa fac?

| raluk27 a răspuns (pentru geocarul):

Pai incearca sa fii distant, eventual vorbeste cu diriginta sa te mute in alta banca. Este posibil ca fata sa glumeasca, dar faza cu mana in pantaloni.thinking Iar daca prietenul tau nu te crede, cu toate ca i-ai explicat situatia, inseamna ca e un fraier.

| geocarul explică (pentru raluk27):

Pai nu ma muta diriginta ca nu vrea ( baba nebuna ) a si e fraier rau cand e vorba de fete

| Yummi a răspuns:

Aa. E simplu. Ii spui in fata : Bai, termina. Nu imi place de tine. Vrei sa faci cunostiinta cu parchetul si nu stii cum?

| geocarul explică (pentru Yummi):

Da i-am zis si ea mo zis la prostu de prieten al meu si face catre mine sa nu o mai ameninti daca nu vrea sa o mai amenint o las sa se dea la mine si cand ma pupa pun u coleg sa ne faca poza si eu arat ca alta cale nu vad ce ziceti e o idee buna nu?

| Yummi a răspuns (pentru geocarul):

E buna ideea asta. cu filmatul. Pune un coleg sa filmeze, si te dai si tu putin la ea ( ca sa vezi cum reactioneaza [ faci cateva glume. gasesti tu ceva ] ), daca se da la tine si asa. te duci la 'amicul tau', si ii arati.

| geocarul explică (pentru Yummi):

Merge sigur ideea asta ca in pauze cand se duce pr meu sa isi ia de mancare asta ma pupa toata pauza si inca toata clasa iau zis ce face asta si tot nu crede pote dac o filmez o sa ma creada (bou) sper sa ma creada ca ma dispera asta e dusa rau si inca la ore tot de mana o tin ca daca ii dau drumu ma pipae sau ma pitiga incontinu si daca ii spunsa termine imi zice sa fac si eu la fel

| oOSaritaOo a răspuns:

Păi şi nu-ţi place? laughing Filmeaz-otongue sau pune pe alţi colegi să îi spună ăluia că iubita lui e o cur.vă.

| DolceKiss a răspuns:

Daca e prietenul tau, nu merita sa va certati pentru o fata.

| geocarul explică (pentru DolceKiss):

Pai nu merita dar ma enerveaza ca nu ma crede

| DolceKiss a răspuns (pentru geocarul):

Înseamnă ca Daca nu te crede pe tine, e un simplu coleg nu un prieten

| geocarul explică (pentru DolceKiss):

Ba da e pr meu ca el ma ajuta cu orce dar la fete e bata

| cristyscl a răspuns:

Pai incearca sa il faci pe prietenul tau sa o vada cand te pipaiewinking
Mult norocwinking

| Deagle01 a răspuns:

Nu stiu daca am inteles asa cum trebuie dar ma rog...Am inpresia ca fata e biosexuala (doreste sa faca sex cu ambele sexe) daca nu simti la fel pur si simplu ii spui ""Fata imi pare rau, imi plac baieti, vreau sa o fac doar cu un baiat nu cu 2 nu si cu o fata"... Daca nu inteles foarte usor o dai cu capu de banca sa se termine

| geocarul explică (pentru Deagle01):

Da fratilor imi baga mana la pantaloni sau pr unde apuca dar is in vacanta si nu o mai vad tei saptamani asaca am timp sa o filmez si sa ii arat prietenului meu ca ea se da la mine