| adutzadragutza a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor.De ceva timp imi place de un baiat insa am o problema... el nu ma cunoaste plus ca e mai mare decat mine cu 2 ani.Nu stiu cum as putea sa vorbesc cu el adica sa facem cunostinta.Il vad mereu si stiu foarte multe lucruri despre el.Am o prietena care imi spune totul pentru ca mama ei este buna prietena cu mama lui.Din tot ce imi spune pare atat de sociabil insa daca pot spune asa.e una dintre persoanele smechere din liceu.Adica acasa e cineva si pe strada devine o alta persoana.O persoana inabordabila.Cum as putea sa ma bag in seama cu el? Cred ca varianta cu facebook-ul nu prea merge adica sa il contactez...Iar prietena care imi spune despre el nu prea ma poate ajuta pentru ca nici ea nu vorbeste cu el afla lucruri doar de la mama ei.sfaturi..plz FUNDAAA!

1 răspuns:
| STEFANXxX a răspuns:

De fapt el ar trebui sa inceapa vorba cu tine. Daca asa de tare il placi trebuie sa te duci la el, sa-l apuci de obraji si sa-l saruti.Si apoi sa fugi, ca apoi sa fuga el dupa tine.