| Jack99 a întrebat:

M am certat cu cea mai buna prietena a mea, una din persoanele la care tin cel mai mult pe lumea asta. Am zis ca o perioada nu vorbim si nu am facut o timp de o saptamana. Mie imi e foarte dor de ea si azi vreau sa o contactez, credeti ca vom putea fii din nou apropiati?

Răspuns Câştigător
| AlaskaYoung17 a răspuns:

Am trecut prin asta. Dupa putin timp n-am mai rezistat si ne-am iertat reciproc. Daca iti e prietena adevarata, va veti impaca.

| Jack99 explică (pentru AlaskaYoung17):

Multumesc, mult Doamne ajuta sa fie asa, imi doresc din tot sufletul!

6 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Nu fi proasta ca mine si vorbeste cu ea daca chiar tii la ea. Bucurati-va de timpul pe care il aveti iar dupa certuri vorbiti recunoscand pur si simplu ce v-a deranjat sau ce v-a facut sa va simtiti rau. Eu regret ca nu am facut asta mai devreme. Arata-i ca tii la ea daca chiar spui ca e importanta pentru tine.

| baru a răspuns:

Nu cred. Sa te obisnuiesti sa pierzi si gandeste fara sa.ti folosesti inima si sufletul...

| OoBunnyoO a răspuns:

Daca una dintre voi va face primul pas, da.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Da, bineinteles. Cu timpul se rezolva.

| GreenVoid a răspuns:

Nu.Daca iti era prietena te cautawinking