| adutzadragutza a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor.De ceva timp imi place de un baiat insa am o problema... el nu ma cunoaste plus ca e mai mare decat mine cu 2 ani.Nu stiu cum as putea sa vorbesc cu el adica sa facem cunostinta.Il vad mereu si stiu foarte multe lucruri despre el.Am o prietena care imi spune totul pentru ca mama ei este buna prietena cu mama lui.Din tot ce imi spune pare atat de sociabil insa daca pot spune asa.e una dintre persoanele smechere din liceu.Adica acasa e cineva si pe strada devine o alta persoana.O persoana inabordabila.Cum as putea sa ma bag in seama cu el? Cred ca varianta cu facebook-ul nu prea merge adica sa il contactez...Iar prietena care imi spune despre el nu prea ma poate ajuta pentru ca nici ea nu vorbeste cu el afla lucrri doar de la mama ei.sfaturi..plz FUNDAAA!

2 răspunsuri:
| mariumarius a răspuns:

Incearca sa vb cu el si vezi "cel poate", daca merita...

| iulia1 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa astepti pentru ca daca il abordezi el poate nu va fi interesat si tu vei fi dezamagita.Asteapta si spera ca poate el te va observa.