| anonim_4396 a întrebat:

Hei Tpu...am si eu o intrebare...este o poveste destul de lunga...dar va rog din tot sufletul sa imi raspunde-ti
Am avut acum o luna trei acte sexuale fara prezervativ...tin sa mentionez ca am luat anticonceptionale, am luat o intrea fisa pt 21 de zile...dar am uitat sa le iau doua zile la rand...iar cu 4 zile inainte de actul sexual le.am luat corespunzator(timp de 4 zile pana la act) A patra zi dupa ce am intretinut relatia sexuala mi.a venit menstruatia, dar mi.a venit decat doua zile, foarte putin si culoare inchisa, m-am gadit ca poate de la pastile, dar aproape doua saptamani mai tarziu mi.a venit din nou mestruatia normala, dar pt 3 zile..si deobic ei pe mine ma tinea 5... ce parerea aveti...sunt insarcita? ati avut si voi experienta de asta?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se intelege absolut nimic din relatarea ta. Daca ai repeta intrebarea dar cu o expunere logica a celor intamplate in mod cronologic s-ar putea sa primesti un raspuns adecvat.

| HereToHelp123 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa faci un test de sarcina. A trecut o luna, deci poate fi facut.

| Emankonovici a răspuns:

Pune-i numele Yenkovici la copil happy