| Delia16_8980 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare mai banala...Azi eu am intarziat la ora de romana si, profa a facut niste grupe pentru rezolvarea unor exercitii, de cate 4. In grupa baiatului pe care il plac erau 3 si cand am intat eu in clasa alaturi de alte colege care am intarziat baiatul acela a zis ca mai are nevoie in grupa de o persoana si s-a uitat la mine si a zis daca ma bag? Oare poate insemna asta ceva? P. S: el e iubitul meu

Răspuns Câştigător
| Tigrilă a răspuns:

CE DRACU poate sa insemne.mai e si iubitul tau

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai dreptul sa speri si,mai ales poti spera in bine!
Vreau sa spun spera ca si lui ii place de tine,incearca sa te apropii mai multisor de el,mai zambeste-i,mai intreaba-l despre scoala,mai priveste-l,daca te place iti va vorbi! Poate ca asta a fost un mic pas, timid, din partea lui ca sa-ti dea de inteles ca nu-i esti indiferenta!
Succes!

| BlueBird a răspuns:

Inseamna ca era un loc in grupa. Depinde daca baiatul avea nevoie de tine pentru ca invatai bine sau mnah nu poti spune ca un baiat te place numai pentru ca tie iti place de el in secret si te-a luat in grupa numai pentru ca era un loc liber straight face

| Micuţa a răspuns:

Draga Delia! Da... poate insemna asta ceva.inseamna ca ii pasa de tine si vrea sa iti arate asta. Daca nu-i pasa de tine atunci nu te chema in grupa lui.:-)