| Adrian_Burga_1979 a întrebat:

am si eu o intrebare : Am o colega in clasa care, cred ca ii place de mine dar nu sunt singur uneori isi musca buza cand ma uit la ea, alteori cand stau pe telefon imi spune: vorbesti la telefon cu fete? Ma inseli? cand nici macar nu suntem impreuna, daca imi suna telefonul ma intreaba cu cine am vorbit si ce... Iar acum ma mai suna sa o astept in statia de tramvai (inainte o asteptam in statia de tramvai sa mergem la scoala dar era impreuna cu cineva iar acum s-au despartit). Ce sa fac? Ma place? Vreau sa stiu parerea voastra. Ms.

Răspuns Câştigător
| InuyashaKagome14 a răspuns:

îi cam evident că te place happy Dacă și ție îți place de ea, eu zic să o abordezi happy poate o să formați un cuplu frumos

6 răspunsuri:
| maria6 a răspuns:

Daca si tie iti place, da+i o sansa. Daca nu te atrage... nu.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Eu cred că te place, ar trebui să vorbești cu ea. Dar ai grijă ce îi spui.
Tu o placi măcar puțin?

| Adrian_Burga_1979 explică (pentru andreeadenisa22):

Da imi place si mie de ea dar sa fiu sincer cand o vad nu stiu ce sa ii spun...

| HinataYuno a răspuns:

Stiu cum e sa te refuze cineva, un baiat, tipa te place, da-i o sansa, daca chiar nu merge, ii dai flit, macar incearca.

| RewerDivli a răspuns:

Eu cred ca da, da-i o sansa!

| ღAnca1511ღ a răspuns:

Din ce ai zis tu pare ca te place (: