| Stoleru_Andrei_1975 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o nelamurire, am un prieten care poate sa se combine cu orice fata vrea, oricare vrea, nu inteleg cum face deoarece, nu e prea frumos, nici nu e făcut nu are muschi pe el, nici bogatan ca stau fetele pentru banii lui, e un baiat simplu si as vrea sa stiu si eu cum sa fac sa ma combin cu o fata pe care o plac de mult

Răspuns Câştigător
| BizSinir a răspuns:

Ai incredere in tine. Fi deschis, fi sincer, fi tu. Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da. Prietenul tau probabil le are cu vorbitul, le atrage prin felul lui de a fi.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil e foarte natural. Nu are emotii, sau si le ascunde foarte bine.
Am si eu prieteni d'astia.
Fata de mine sunt si cocalari si/sau agramati, si au parte de destule fete.

| Oana92 a răspuns:

Probabil are atitudine, caracter, e sigur pe el si le face sa rada.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Pentru ca are atitudine.Tu nu ai, tu intrebi pe TPU in loc sa mergi sa saluti o fata pe strada sau sa ii faci un compliment unei fete frumoase.Intelegi ideea?

| December a răspuns:

Pai intreaba-l pe el, daca sunteti prieteni. Poate iti da niste sfaturi.
Desi ce zici tu acolo de el mi se pare un pic cam greu credibil, dar cine stie... poate ca stie ce sa spuna si ce sa faca la momentele potrivitewinking