| bugyyboy a întrebat:

Cum combin o fata cu un baiat imi ziceti si mie va rog Ca eie sa plac unul pe altul da le este rusine sa zica "Daca vrea sa se combine ea cu el" Cum sa procedez sa ii ajut sa se combine?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Le spui la amandoi ca vrei sa te intalnesti cu ei(faca ca ei sa stie unul de altul! le dai intalnire intr-un loc ''x'' apoi ''din intamplare'' tie iti suna telefonul si trebuie sa pleci urgent pana la bunica/mama/prietena ta!(gasesti tu o minciuna) si apoi ei vor ramane singuri in acel loc(vezi sa fie unul frumos unde sa poate vb in liniste)! si se vor combina!

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu te face posta ca posta mananca ceva! Lasa-i pe ei sa hotarasca, caci daca nu le iese nimic or sa dea vina pe tine!

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Vorbeste cu unul din ei. Nu stiu ce sa zic. Dar ar fi mai bine sa nu te bagi in relatia lorwinking. O sa vina ziua in care o sa se intample si asta. Dar baiatul stie ca fata il place sau invers?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poathe ca le e rusine fiindca nu vor sa primeasca un raspuns negativ. Dar daca amandoi se plac atunci ii poti spune uh baiatul; eui de ex sau fetei cine e mai intraznet sho sa zici ca uite baiatu/fata ala/aia mi-a zis ca te place dar ii e cam rusine sa te intrebe si cum si eu stiu ca il placi nu ai vrea sa-l intrebi? sau ceva de genu