| ElenaMaria003 a întrebat:

Hei TPU :*
Am si eu o problema. Este vorba de baiatul dirigintei, care e doar cu un an mai mare decat mine: de vreun an il plac, dar de cateva saptamani ma gandesc incontinuu la el straight face Si in orice baiat de pe strada care seamana la fizic cu el am impresia ca il vad in respectivul... Suntem prieteni pe facebook, dar nimic mai mult. Nu stiu daca ma cunoaste, si eu nu prea vreau sa intru in vorba cu el pentru ca nu vreau sa afle mama lui (diriga mea). deci nu stiu daca simte la fel. Pff. ce sa fac? sad Sa il uit? Sa sper in continuare ca o proasta? Help sad

Funda.

Răspuns Câştigător
| Pappi a răspuns:

Poi inceearca sa fiti prieteni buni inati si dupa incerca sa ii spui ce simti pentru el... poate si el simte la fel.si este timid.:d si cu diriga ta nu cred ca ar trebui sa iti faci probleme. daca afla asta e nu poate sa interzica acest lucur. Sau ma rog ar putea dar nu ar strica ce este intre voi. Bafta

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu el chiar daca afla diriga ta ii zici ca sunteti prieteni ca copii obisnuiti.

| MYK3 a răspuns:

Iti place numa cai baiatu la profa ca sa-ti dea note marismugsmug

| ElenaMaria003 explică (pentru MYK3):

Nuu laughing chiar nu imi place ca e baiatu' profei...

| MYK3 a răspuns (pentru ElenaMaria003):

Pai atunci cand sunt mai multi copii la un loc du-te pe laga el si atingel ( prefate ca din greseala) sau spune ceva "nou" la fiecare elev gen: au auzit ca s-a scos acta? si spune-i si lui deci in mare intra cu el in vorba din lucruri marunte. BAFTA! funda?winking

| andreeandreea18 a răspuns:

Uhh greu.ai grija sa nu faci o prostie.gandeste.te bine daca intr-adevar il placi si daca asa e incearca sa il cuceresti, sa va imprieteniti. daca afla diriginta, soartalaughing