| 1920210898989 a întrebat:

Hei TPU am si eu o problema. i-am propus unei tipe sa fie cu mine si a cam ezitat dar in final a acceptat. relatia n-a mers chiar asa bine... porneau eventuale certuri si pana la urma s-a distantat mai mult ca in final sa imi spuna ca ar trebui sa o rarim pentru ca se simte prost sa ma deranjeze de la invatat eu fiind a 12-a. i-am zis ca nu e asa dar o tinea pe a ei si m-am enervat si i-am zis ca renunt de tot (am mai vrut in trecut sa renunt din unele motive idioate dar ma convinsese sa nu o fac) ca nu ma crede niciodata si nu tine la mine. atunci si ea s-a enervat ca nu o cred ca tine la mine si ne-am despartit. imediat dupa aia s-a impacat cu fostul ei (care ii propusese cu putin inainte de cearta noastra sa se impace). dupa cearta nu stiam ca s-au impacat si am incercat sa ma impac cu ea dar a spus ca s-a impacat cu ala ca era foarte nervoasa si acu nu mai are ce sa faca. de atunci nu am mai vorbit deloc. recent a inceput sa ma bage iar in seama si am vb putin. apoi i-am zis ca nu mai vreau sa vb cu ea ca sa uit (in realitate imi e super dor si inca o mai iubesc). totusi nu stiu daca o vreau din nou pentru ce a facut. in plus cred ca inca e cu ala
ce sa fac? am incercat sa o uit dar in fiecare moment imi zboara gandul la ea...

1 răspuns:
| pisicuta13 a răspuns:

Te gandesti la ea doar din cauza ca esti gelos, ca ea il iubeste pe altul si nu pe tine. incearca sa vb cu ea intreab-o daca te mai iubeste daca simte ceva pentru tine daca mai are rost sa speri. bafta.