| anonim_4396 a întrebat:

Ieri m-am certat cu prietenul meusad. Ne-am plimbat toata dupa-masa pe la prieteni si a fost ok. Pe la 6 am ramas singuri si nu stiam ce sa facem: daca sa ramanem la unul dintre noi putin sau sa mergem acasa. Pana la urma m-a dus el acasa si cand sa ajungem i-am zis sa intre putin la mine. A zis ca nu, ca nu vrea sa-i deranjeze pe ai mei (tata e mai dur). Atunci m-am enervat un pic si l-am tot intrebat de ce nu vrea (in ultimul timp tot eu am fost la el). Atunci cand a vazut ca insist sa aflu ce nu-i place de nu vine la mine, s-a enervat rau de tot. I-am zis ca de ce nu m-a dus la el din prima, s-a enervat, a pornit masina si m-a dus, era foarte stresat si a inceput sa strige si sa planga de nervi. Pana la urma am reusit cu greu sa il impac si s-a calmat. A inceput sa-mi zica ca nu am incredere in el cand ma refuza cu ceva, ca de ce vreau atatea explicatii, ca el investeste foarte mult in relatia asta. Deci, ce am facut asa de grav ca am incercat sa aflu de ce nu vine? Voua nu vi se pare ca a dramatizat? Puteti sa-i intelegeti comportamentul?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si tu ai vina aici ca ai inceput sa te enervezi cand el nu vroia sa intre la tine in casa, el a reactionat ca un bebelus cand nu primeste ceva plange ar trebui sa-i zici sa fie mai barbat si sa lase plansul ca asa demonstreaza slabiciune.

| deyu1998 a răspuns:

Poi probabil ii este teama sa se intalneasca cu parintii tai deoarecce ca ei sa nu fie de acord cu relatia voastra. Tine foarte mult la tine si nu vrea sa te piarda din cauza parintilor si vrea sa ilintelegi kiss. Si din cate ai zis se pare ca este si sensibil kiss.

| SexyFrumusik a răspuns:

Fatoo dc nu dai dus la el puteai sa faci si sex cu el vaii...