| AnkaAncuta a întrebat:

am visat ca eram la scoala la baie si un baiat pe care nu l.am vazut in viata mea m-a luat de gat si cand a vrut sa ma sarute si eu nu l.am lasat... ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| toly a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa ai grija sa nu te lasi sarutata de orice vagabont prin bai etc. Oricum bine ca a fost doar un vis. Apropo de eram in locul tau eu in trageam si un dos de palma chiar si in vislaughing

| AnkaAncuta explică (pentru toly):

:rolling on the floor)

| toly a răspuns (pentru AnkaAncuta):

Daca dai fundita> Te invat si scheme de karatelaughing):X

5 răspunsuri:
| Roxaname a răspuns:

Buna visele reprezinte temerile noastre sau dorintele noastre poate ca visul tau inseamna ca te remi sa te sarute un baiat necunoscut funda?happy

| Danila_Valentina_2000 a răspuns:

Inseamna ca ai prea multa imaginatie....visurile nu inseamna nimic... poate insemna ceva doar daca il visezi de 3 ori la rand, altfel e doar imaginatia

| silvi11 a răspuns:

E cineva care te place dar nu iti dai seama smug