| dyutzascumpikiii a întrebat:

Am visat cica eram la fosta scoala 5-8 si un baiat care e acum de la scoala noua se dadea la mine si apoi nu stiu unde eram si a incercat sa ma sarute insa nu l-am lasat si l-am pupat pe buze, nu l-am lasat sa ma sarute.
ce insemna?
funda.
multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Înseamnă că, îl simpatizezi. love struck (de obicei când visezi cu băieți asta înseamnă).
Este posibil iar, ca, acel băiat, să se fi gândit la tine, iar tu de aceea l-ai visat.

● Trebuie să-ți pui întrebarea : Îl plac?
Iar apoi... va fi foarte ușor răspunsul.
● L-ai visat deoarece simți ceva pentru el. happy

2 răspunsuri:
| TheYonutz19 a răspuns:

Visee :X:X si eu daca visez ca sunt in pat cu angelina jolie oare ce o insemna?:-))visele ni le creiem singurii ...eu visez ce vreau

| BaciuBaciu a răspuns:

EEh..Adolescenta!laughing
Asta inseamna ca .bine..iti spun din experienta proprie, o sa ai ceva tangente cu baiatul respectiv, o sa fi putin mai timida fata de el...si o sa iti placa saa fi in preajma lui. Daca e frumos, si crezi ca merita. Fa visul, o realitate:*