| anonim_4396 a întrebat:

Hei salut...am 14 ani băiat, in primul rand as vrea sa va spun ca sunt atras mai mult de baieti sexual si fizic pe cand la fete fizic, asta inseamna ca sunt gay sau bisexual?
A doua întrebare, ce sa fac daca: la scoala stau in banca cu o fata drăguță si cu care am subiecte in comun dar ei ii place de alt băiat din clasa si incep sa o plac si cred ca pana la sfarsitul anului o sa ma îndrăgostesc de ea? Ce pot sa fac in legatura cu acest lucru? Am uitat sa mentionez mai sus ca de băieți sunt atras mai mult sexual și am fantezii cu ei cred ca mai mult aventuri decât ceva serios dar cand vine vorba de fete ma gandesc ca as fi cu una o viata dar nu fantezii sexuale sau sa facem sex.
Va rog ajutor.
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 14 ani inca nu stii ce vrei de la viata. Din toate punctele de vedere.

| sierra1 a răspuns:

Prima e afirmație, nu întrebare. Tu să fii sănătos

a doua - intră in contradicție cu prima. Deci decide-te și apoi revii

| Andreeush a răspuns:

La vârsta ta e cam devreme să afirmi 100% ce orientare sexuală ai.

| ywar a răspuns:

La 14 ani ai serioase probleme de identitate. Daca esti curist iti pot da eu unde dau curistii. Cica toti baietii se dau cel putin o data in viata la fund.