| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa intru in industria porno, ce pot face? Cum pot intra? La cine sa apelez? Rog sa raspunda doar oamenii seriosi, nu astept glume sau hateri, multumesc de intelegere.Noapte buna!

16 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Apuca-te de videochat, am auzit ca acolo pe unele site-uri unii vand filmulete porno si castiga destul de bine

| RAY a răspuns:

Nu baga in seama barbati ei gandesc cu pl mai mereu asa ca nu te astepta la raspunsri inteligente, poti sa faci sex la web cam asa eviti sa faci sex direct si castigi banii frumosi,in Romania nu prea se produc filme porno in Ungaria, Germania da, daca stii engleza poti face cariera, bafta multa, nu baga lumea invidioasa in seama niciodata

| doctorandus a răspuns:

Dom'le, cum sa spun, poti sa ajungi milionar si-ti bagi picioarele in saracanii care te critica sau poti sa nu treci de 100 de euro si pe urma sa te arate lumea cu degetu' pe strada. Depinde de noroc. A, si daca esti barbat, majoritatea barbatilor care vor sa faca porno nu sunt buni de nimic si se opresc dupa prima auditie. In ce priveste bolile, e ca la ruleta ruseasca, am vazut un documentar despre Annabel Chong si au intrat si au reusit sa o **** barbati care nici macar nu-si facusera analizele.

| minrest a răspuns:

Dacă ești barbat, sa știi ca nu se caută bărbați în industrie, mai mult, industria merge prost de vreo șase ani, s-a lăsat Alina Plugaru si intri tu? Dar înclinația ăsta spre prostituție, nu știu dacă e sănătoasă. Te salut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare face ce vrea cu viata lui.Mai bine un bulangiu ratat decat un ucigas si criminal in serie. Daca vrei ca oamenii de rand sa se departeze de tine, sa nu te mai atinga si sa nu te bage in seama intra in aceasta industrie. Ceea ce faci in industria porno nu va trece niciodata, si tot timpul oamenii vor vrea sa stea cat mai departe de tine.Bafta la *** si la degradare socialalaughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu deci sunt baiat nu va inteleg pe voi barbati, sunteti inebuniti dupa pasarica dar cand o fata face sex cu mai multi e curva da nu cu barbati face sex, asta e ipocrizie masculina man faza cu degradarea, e corpul ei, cand un barbat isi bate joc de o fata ala e sfant nu?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Citeste ce spun starurile porno pe internet despre viata lor sociala si cum sunt mintiti cand vor sa intre in industria porno, pentru ca daca ar sti adevarul de la inceput nu prea ar mai face lucrul asta.Si vezi si documentare.Voi nu realizati ca viata reala e diferita de viata virtuala...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu i-am spus sa intre, eu i-am raspuns, faza cu minciuna mereu e cineva care va plange la urma nu sti asta e viata ne batem joc unul de altul apoi regretam, eu i-am recomandat videochat care e mai sigur

| hhhpyter a răspuns (pentru RAY):

Pana acum nici un raspuns nu ajuta, deci nu dau funda inca.Inca astept...

| RAY a răspuns (pentru hhhpyter):

Tocmai am ajutat o fata in asa ceva, mie mi egal de funda eu traiesc cu banii daca ma intelegi, personal recomand filme porno da amatori se castiga fb crede-ma

| Enache_Codrut_1989 a răspuns:

Cum se poate intra an industra porno

| Enache_Codrut_1989 a răspuns:

Sall am dat si eu o intrebare dar nu am primit nici un raspuns

| OlteanConstantin a răspuns:

Ok,imi place

| OlteanConstantin a răspuns:

Este ok.imi place

| RomanAlin a răspuns:

Cu cine sa vorbesc

| Sfatuieste a răspuns:

Fa niste videouri cu tine facand sex sin gata esti in show. Dar fale bune si multe.