| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi satisfac iubitul, facandu-i sex oral. Dar as vrea sa-i fac unul ca la carte! Va rog, spuneti-mi cum sa-l satisfac asa la maxim. Cu detalii, va rog happy

dau funda!

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Citeste pe net...gasesti documentatie la subiect!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi-ti de treaba. Nici sotului nu-i faci asa ceva dar unuia care va pleca maine si va umple lumea cu "aia care mi-a supt-o". Stai linistita. Cumpara-i una de plastic daca vrea asa ceva.

| mihai69 a răspuns:

Folosește-ți și mâinile! tongue

| Green66 a răspuns:

Exersezi până ajungi să fii profesionistă. Ai nevoie de practică, doar așa înveți "meseria".

| alexiageorgiana1995 a răspuns (pentru Green66):

Da, bine, dar cum "exersez" pentru a invata "meserrie"?

| Green66 a răspuns (pentru alexiageorgiana1995):

Exersezi 8 ore pe zi la instrument și vei ajunge s-o faci ca la carte.

Răspuns utilizator avertizat