| lolidulcika a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Imi place de un baiat care este coleg de clasa cu mine dar problema e ca si prietenei mele ii place si ei de el. Ea nu stie ca eu il plac. Baiatul se tot uita la mine si eu la el. Il prind de multe ori. El nu stie ca eu si cu pr mea il placem. Am vb si pe mess cu el dar nu prea multe. Prietena mea a zis ca vb zilnic cu el. Imi spune cat de mult il iubeste, ca ar vrea sa fie cu el. E indragostita nebuneste de el si eu la fel. Si sufar foarte mult ca nu pot fi cu el. Nu am mai mancat calumea de cateva zile. Nu mai pot sa fac nimic ca ma gandesc tot timpul la el. Ce sa fac? Va rog... ajutati-ma sunt disperata.

1 răspuns:
| CristinaCrisy a răspuns:

Daca pe tine te place... dc sa nu fi cu el va intelege prietena...big grin