| Strongman a întrebat:

Pentru jocuri ce ati alege? PS3 sau Pc-ul? Multumesc si dau funda! Va rog motivati raspunsul deaorece as vrea sa stiu parerea vostra concreta!

Răspuns Câştigător
| robertyno97 a răspuns:

La PS3...mie mi se pare mai misto...iar jocurile pentru PS3 sunt mai frumoase decat cele pentru pc.

2 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Pentru o experienta completa in gaming as alege fara sa stau pe ganduri pc-ul. Gandeste-te ca la ps3 nu ai decat cateva butoane, nu ai tastatura ca la calculator, deci implicit mai multe functii / actiuni.

| RKR a răspuns:

Pai depinde bugetul pe care il ai. cu 3000 lei iti poti face un calculator de sa dai lumea pe spate.
I7+12Gb ram+placa video 2 Gb Vramsmugsmug