| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai faceti! Am nevoie de ajutorul vostru. Imi place la nebunie de un baiat cu care odata am avut impresia ca si el ma place, dar acum realizez ca am gresit! Cum pot face sa nu mai tin la el atat de mult! Help!

Răspuns Câştigător
| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Daca esti sigura ca vrei sa il uiti sad gasestete un alt baiat caruia sa ii dai voie sa intre in sufletul tau, da nu uita ca ce lpe care tu il placi... poti fi aproape sigura ca si el te place.succes! gandeste-te bine daca vrei sa il uiti...

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns (pentru ionutzicamariuca24):

Eu cam as vrea sa-l uit pentru ca nu cred ca mai am sanse! Pentru ca se termina anul acesta scolar si dupa terminarea lui nu o sa-l mai vad deloc! Iar nu vreau sa ma implic mai mult sentimental!

| ionutzicamariuca24 a răspuns (pentru XoxoGosippGirloxoX):

Atunci incearca sa stai departe de elsi il vei uita...happy

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Poti astepta, va trece cu timpul.

| caterinasmile a răspuns:

Offf am trecut si eu prin asta.Nu am facut nimic special ca sa'l uit.M'am impacat cu ideea, m-am combinat cu alti baiat si am trecut peste.Pentru ca sunt o persoana vesela, rasul m'a ajutat mult sa'l uit. SUcces! :X :*