| RappMusicc a întrebat:

Credeti ca are ceva intr-o relatie daca fata e cu 2 ani mai mare? La inaltime suntem egali doar ca la varsta e mai mare. Ma place si ea si nu stiu cum sa o conving. Gen cum sa o fac sa ma si ierte ca i-am si gresit

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Iti ceri iertare in toate felurile si insisti.
Daca tine la tine, va trece peste.

| neutrino a răspuns:

Lupta in continuare sa o cuceresti, nu renunta asa usor. Daca si ea te place, atunci in final va ceda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic daca e mai mare. Dragostea nu are varsta. Exista multe cupluri reusite unde ea este mai mare cu mult mai multi ani fata de el. Cat despre iertat, e simplu, da-i o floare si cere-ti iertare. Succes!

| Maioru a răspuns:

Varsta intr-o relatie nu conteaza mai ales daca este acceptata de ambele parti.Sunt relatii care dureaza de foarte mult timp cu diferente enorme de ani :Viorel Lis cu Oana, Israela cu Liviu, sunt doar doua exemple(30-40 ani diferenta).La voi doi ani sunt apa de ploaie, de ce sa-ti faci probleme, importanta este dragostea si intelegerea.