| LolLzz a întrebat:

Vreau cat mai multe pareri big grin Deci voi credeti ca ar merge o relatie dintre un baiat mai mic cu 2 ani decat fata? doar la ani dar la inaltime egali? mie multi imi zic ca e normal ca baiatul sa fie mai mare la varsta RASPUNSURILE folositoare primesc funda si vot!

Răspuns Câştigător
| pitiqq a răspuns:

Buna! Nu conteaza daca esti tu s-au ea mai mare la varsta sau la inaltimehappy Daca voi va iubiti asta e tot ce cont.
Nu mai asculta de nimeni` mai spusai daca va `iubiti e tot ce conteaza [sper ca te-am ajutat baftaa cu fataa].

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Nu conteaza nici anii, nici inaltimea.

| SpecialGirl a răspuns:

Da intr`adevar e normal ca baietii sa fie mai mari la varsta dar nu conteaza varsta atunci cand iubestihappy

| Măduleţu a răspuns:

Poi cazurile aste sunt naşpha în toate punctele de vedere happy, chiar dacă o să fiţi împreună o să fie numai certuri, adică duce la greşeli mari în viaţa chiar dacă e o banală relaţie, deci răspunsul meu e să gândeşti şi să faci ce ţi se pare ţie mai bine, succes! happy

| Fundă25 a răspuns:

Buna!
Ei bine, dragostea nu are varsta!
Nu conteaza ca el are cu 2 ani mai putin ca tine. Stii, toata lumea zice "baiatul trebuie sa fie mai mare. asa e normal". Dar nu are nimic daca el e mai mic.
Nu exista o lege, nimic unde sa scrie "RELATIILE DINTRE O FATA SI UN BAIAT MAI MIC DE VARSTA CA EA SUNT STRICT INTERZISE!". Asa ca, vedeti-va de relatia voastra, fara a lua in considerare mofturile sau rautatile altora.
Pa:*!

| codry98 a răspuns:

Eu zic ca nu prea conteaza asta...si eu am un coleg care a fost numai cu fete mai mari si totul a fost ok intre ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e deloc ceva ciudat, mama unui prieten e cu 7 ani mai mare decât taicăso şi nu e nici-o problemă...atâta timp cât vă înţelegeţi de ce crezi că nu ar merge...

| ralucaizabella a răspuns:

Nu conteaza ce spune restul, oriqm e misto sa st cu o fata mai mare ca tinewinking