| Fiona35 a întrebat:

Salut, ce credeti intr-o relatie: fata sa fie mai inalta ca baiatul, invers sau egali?

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Într-o relaţie nu contează înălţimea, vârsta, religia, etc. Atâta timp cât e '' dragoste '', accepţi orice de la acea persoană. Chiar dacă-i mai înaltă, are o vârstă mai înaintată sau e musulman. Mai sunt şi alte criterii, dar nu le înşir pe toate...
Sănătate!

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

In principiu baiatul trebuie sa fie mai inalt dar daca ce-i doi se inteleg si pe nici unul nu-l deranjeaza ca fata este mai inalta atunci acest lucru nu mai conteaza.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu cred ca sunt extrem de putini barbatii care nu s-ar simti complexati de o partenera mai inalta ca ei asa ca ori sa fie la aceeasi inaltime cu maxim 1 2 cm diferenta ori baiatul mai inalt. Cred ca povestea asta cu inaltimea de preferat mai mica a fetei e legata si de pretentia fetelor de a fi protejate, considerate fragile si gingase. Nu stiu cat de protejata si gingasa ar mai arata una de 1 85 pe langa unul de 1 65.

| Lynna a răspuns:

Buna. Nu prea conteaza inaltimea intr-o relatie, dar niciun baiat nu se simte bine daca fata e mai inalta.

| drogh a răspuns:

Nu conteaza.

| Madayna a răspuns:

Inaltimea nu este atat de importanta dar ca sa fie un echilibru, baiatul trebuie sa fie mai inalt decat fata sau egali.

| DarkAndDreary a răspuns:

Nu cred ca inaltimea e importanta.

| Jasmin15 a răspuns:

Intr-o relatie, nu conteaza inaltimea, varsta, religia etc. din moment ce va iubiti si v-a intelegeti, nu trebuie sa mai conteze nimic in afara de voi doi.