| AnonimS19 a întrebat:

Credeti ca daca exista o atractie intre doua persoane fata si baiat se poate ajunge la iubire?

de 6 luni stau cu o fata, iesim des pe afara stam pana la 4-5 dimineata impreuna ne giugiulim ne excitma dar nu am facut sex, tin foarte mult la ea, ea e virgina si pana nu e ea pregatina nu vreau sa incerc. acum doua zile am intrebat-o cum vede ea relata noasta si mi-a raspuns ca ea nu crede ca noi doi suntem intr-o relatie si ca ea simte doar o atractie intre mine si ea. credeti ca ar trebui sa o las sa-mi gasesc alta fata, s-au sa mai stau dupa aceasta dar imi e sa nu pierd timpul deja am stat 6 luni si ea spune ca nu avem o relatie

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ea are dreptate.

| NameHarris a răspuns:

Pai bai fratelaughing)) oficializeaza relatia astalaughing adica iesi cu ea ziua scoateo la un suc la o plinbarehappy ce ai dori sa creada fata daca voi numa nopate iesi ca popandailaughing) iesi impereuna cu ea si prieteni tai sau ai eiwinking la 20 de ani stai ca boschetari afara pana la 4-5laughing)rolling on the floor

| AnonimS19 explică (pentru NameHarris):

Iesim si ziua dar mai mult seara