| Adelyna_3827 a întrebat:

Hey! Este un baiat la mine la scoala de care imi place! Ne tachinam mereu!(este in aceeasi clasa cu mine)Azi cand am iesit la tabla la matematica m-am incurcat putin si am vazut ca ii pare rau! >8- Si odata la ora de geografie mi-a zambit!

Eu cred ca ma place! Voi ce credeti?(pun intrebarea de curiozitate)big grin

Răspuns Câştigător
| ForbiddenLove a răspuns:

Eu zambesc toata ziua la colegii mei si ei la mine dar asta pentru ca ne cunoastem de mult timp, ne intelegem bine si glumim.deci ar trebui sa faca mai mult de cat sa iti zambeasca ca sa stii daca te place.
succes!

8 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Eu ce sa mai zic...cand ies la tabla se ia toti baietii de curu meu si chestiilaughing

| BLUEishot a răspuns:

Hey sa`r putea sa te cunosc whistling de unde esti big grin?

| BLUEishot a răspuns:

Daca esti din tg-jiu 90% te cun eu is din resmug resita

| Dorinel a răspuns:

Si eu cand ies la tabla aia/alea din spatele meu zambesc, se bat intre ei/ele, arunca cu hartii.HAOOS TOTAL! Ce sa mai laughing

| Fn1613 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie... laughing

| Diana_3268 a răspuns:

Hmm. e posibil sa te placa. sau sa te considere doar o buna prietena. eu zic sa vorbesti cu el...

| Bubbles_8156 a răspuns:

E posibil sa te placa. Eu zic sa pui pe cel mai bun prieten al lui sa se intereseze ce credea tipul X despre tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da .