| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU,e aiurea ce o sa zic eu acum dar chiar am nevoie de sfaturi.E un baiat in scoala mea,e dragut dar nu-l placeam ma comportam cu el ca si cum l-as fi placut dar ca amici.El e timid foarte timid. In fine, azi noapte am avut un vis foarte ciudat cu el.se facea ca eram la scoala a venit la mine in clasa si...m-a sarutat.M-am trezit foarte socata si mirata si de cand cu visu' asta ma gandesc tot la el. Oare de ce? M-am indragostit?laughing

Răspuns Câştigător
| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai s-ar putea sa il placi sunt 100% sigur ca iti vei da seama dupa cateva zile daca il placi cam acelasi lucru mi s-a intamplat si mie cu o fatabig grin.

1 răspuns:
| VladGH a răspuns:

Nu,ai ramas insarcinata. De unde sa stim noi sentimentele tale, tu nu stii ce inseamna sa te indragostesti? Visurile sunt doar ceva ce se poate construi din realitate, nu este nimic adevarat.