| raluca9669 a întrebat:

Eu si cu iubitul meu suntem virgini si as vrea sa ii fac sex oral iubitului. Exista posibil sa iau vreo boala cu transmitere sexuala daca el e virgin?
(Eu am 17 ani, iar el are 18 ani)

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Daca e virgin e cam imposibil sa aiba boli cu transmitere sexuala. Oricum aceste boli nu se iau prin sex oral ci doar prin sex normal.

16 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate :(

Apropo : Cum l-ai "verificat" că este virgin?
Faptul că ţi-a spus el, asta e altă chestie ( mai mult sau mai puţin reală )...

Vezi mai multe detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| raluca9669 explică (pentru bursuc001):

I-am spus sa imi arate. Am vazut cu ochii mei ca este virgin. Multumesc pentru raspuns happy

| frostxtq a răspuns (pentru raluca9669):

Nu lua in seama raspunsurile rautacioase! Daca te iubeste nu ar avea de ce sa te minta in privinta virginitatii lui si in nimic altceva.

| bursuc001 a răspuns (pentru raluca9669):

Cu plăcere happy

NU te uita la faptul că nu are "aţa" ruptă, asta NU înseamnă că este virgin!
Sunt bărbaţi care fac sex chiar şi 10-15 ani FĂRĂ ca să li se rupă "aţa" laughing

Deci, chestia asta NU "funcţionează" ca şi la fete happy

O zi frumoasă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bursuc001):

Si eu sunt virgin cand ma duc la alta rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru raluca9669):

Nu te pacali singura.Nu la toti baietii li s-a rupt acea ata.Sunt barbati cu copii multi care au „sigiliul„ nerupt.

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, da, şi eu ( la 44 de ani ) sunt "virgin" :))
Trebuie doar să mă rad în cap, să-mi las puţin "cioc" şi să le spun că am rămas virgin până la vârsta asta deoarece sunt călugăr shaolin =))
http://astrocafe.ro/photos/dezvoltare_personala_00066939-635.jpg

| anonim_4396 a răspuns (pentru bursuc001):

Lol. La multi ani! Ne vedem la anul. happy

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

În ajun de Anul Nou, îţi urez multă sănătate şi bucurie, un an nou fericit, împlinirea tuturor dorinţelor, succes în activitate, căldură şi armonie în suflet, multă dragoste şi momente cât mai plăcute alături de familie şi prieteni!

http://i.imgur.com/D0Os2.jpg

http://i.imgur.com/P7AjXt1.jpg

http://i.imgur.com/qOJ9iwM.jpg

La Mulţi Ani!

| LoveSleep a răspuns:

Nu, poti sa ne faci si noua linistita.

| grab a răspuns:

Nu iei nicio boala. fa-i! zi-ne cum a fost! happy

Răspuns utilizator avertizat
| CuieMoco a răspuns:

E logic ca nu ai cum sa iei nicio boala daca el e virgin... daca tu ai avea o drujba si nu ai taia lemne cu ea, s-ar strica? (scuze de exemplu, e 2:20) rolling on the floor))))

| Hakuouki a răspuns (pentru CuieMoco):

Daca nu o folosestie, nu va merge chiar "ca noua" dupa vreo 20 de ani.
LoveSleep spune bine, eu nu am nimic de adaugat.
PSbig grinaca esti la prima incercare, ai grija la dinti, daca esti profesionista, sa ai pofta.

| oly1234 a răspuns:

Nu poti daca el e virgin.

| Euu53y64 a răspuns:

Si chiar asa mare e dorinta asta a ta sa i iei jucaria in gura ..la 17 ani? Atat de mult iti doresti? E grav copilo...