| lollix13 a întrebat:

:* eu sunt in clasa a 7ea si mie imi place de un baiat dintra 6ea. si el pe mine. aseara am vorbit mai mult cu el pe messenger si a rescunocut ca ma place mai mult. miercuri ma intalnesc la un meci de fotbal cu el! ce pot sa fac sa ii atrag atentia si sa il fac sa fie cu mine? va rog ajutati-mabig grin:* mersi:*

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Dragostea nu s cantareste!
daca te place nu trebuie sa-l atragi cu nimic! fi sigura ca si el gandeste la fel.

| agentulagent a răspuns:

Spune-i in fata ca-l placi si va fi cel mai bine. fundita

| erAss a răspuns:

Vorbeste normal cu el despre un subiect comun... spune-i cal placi si batei un apropo daca nu vrea sa fiti impreunahappy