| CatrinaAndreea a întrebat:

Ieri trebuia sa imi vina menstruația. De la ultima menstruație si pana acum ama avut 3 contacte sexuale,toate protejate cu prezervativ,unul a fost chiar in ultima zi din menstruația trecuta, unul cu 3-4 zile inainte de ovulatie si unul dupa ovulatie. Credeti ca pot sa raman însărcinată? Am zis sa mai astept zi azi si maine daca nu imi vine sa fac un test de sarcina. Asa am avut dureri de burta, am avut simptomele care sunt atunci cand iti vine menstruația.

1 răspuns:
| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Dacă prezervativul a fost folosit corect, nu ai de ce să îți faci griji pentru că e imposibil să fi rămas gravidă.