| helphelphelp a întrebat:

Hei, TPU! Imi cam place de un băiat...de curând m-am intalnit cu el pe drum, s-a apropiat de mine si s-a uitat lung in ochii mei, in timp ce imi zambea. Oare si el ma place? Vreau câteva sfaturi si păreri. Mulțumesc anticipat, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Criss_Crissty_1999 a răspuns:

Fix așa m-i s-a întâmplat și cu crush-ul meu, până când am făcut eu primul pas.Mai întâi am început o dicuție banală, gen: "Hei, umm...Ce faci?".Și am început să vorbim mai mult, până mi-a dat numărul lui de telefon.Cel mai probabil își dă seama că îl placi și i se pare drăguț.Eu și crush-ul meu suntem acum cei mai buni prieteni. Sper că te-am ajutat!

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru Criss_Crissty_1999):

Friendzone sau nu? rolling on the floor

| Criss_Crissty_1999 a răspuns (pentru LiquorWitNoJuice):

Normal că în friend zone, dar a scăzut relația (de prietenie) din cauză că s-a mutat în alt oraș și numai vorbim.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Vrea sa te scoata in parc, deci trimite-i poze in chiloti