| BlackSnow666 a întrebat:

Mai stiti cand aia mari ne spuneau sa nu luam bombaone de la straini? Eu mereu luam laughing dar orcium dc nu trebuia sa luam bomboane de la straini?laughing) Aaa si cand eram mai mic ma mi-a spus unul dintr-o masina ca sa ma duc cu el ca are bomboane si eu i-am spus ce fel de bomboane iar el: de toate felurilelaughing oricum am vrut sa merg da ma scapa sa ma ca* si am plecat acasa ala sigur era pedofil sau ce era?laughing

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Haha... esti de vis. >)))
si eu luam bomboane dar nu mi-a zis nimeni sa merg cu el. oh go on
oricum tare asta.

| 5SOS a răspuns:

Ce poveste amuzantalaughing.Pai vezi ca nu ar trebui sa iei bomboane de la straini pot fii droguriwinking ca aici in Romania orice se poate.Pot fi somnifere si dupa pot sa te i-a cu ei si dupa cine stie ce se intampla!

| QuitQusifor a răspuns:

Doamne laughing

nu stiu cred ca era pedofil
Sau te vindea
Sau facea trafic de carne vie laughing